titZvanovice

Achilleus v roce 2019 slaví kulatiny!

0

osob

0

dětí

0

rodin

Desáté narozeniny spolku Achilleus proběhly skutečně ve velkém stylu.

Pozvání přijaly více než dvě stovky rodičů, dětí a přátel, které spojuje . vrozená vývojová vada pes equinovarus (PEC). Báječné prostředí a zázemí hotelu Legner Lesní lázně Zvánovice poskytlo základ pro příjemný den na skutečně vysoké úrovni.

Všichni přijeli nejen oslavit kulaté výročí spolku, ale zejména využít příležitosti potkat se mezi sebou a rovněž se vzácnými hosty.

Mezi ty patřila MUDr. Monika Frydrychová, která účastníky seznámila s aktuálními informacemi v léčbě a celé odpoledne se trpělivě věnovala osobním konzultacím dětí.

Velkým překvapením byl doprovod pana Martina Zounara, kterého při poutavém vyprávění svého osobního příběhu podpořila jeho věrná fenečka.

Neméně zajímavou se stala i diskuze s panem Antonínem Kriegelsteinem ze světa protetiky.

Děti se celý užívaly v dětském koutku za pomoci hlídacích tet a bohatého tvořivého koutku díky Tvořím hravě.

Pomyslnou třešničku na dort položila divadelní skupina Hnedle Vedle, která pobavila děti i dospělé a zvedla ze židlí do víru tance a zpěvu každou zdravou i nemocnou nožku.

Celý den se toho dělo opravdu mnoho. Tichá aukce ručně vyráběného senzomotorického koberce, dětská soutěž, mnoho dárečků, báječná fotobudka, senzomotorické chodníčky, vzájemná spolupráce s Nadačním fondem manželů Pokorných…

Zvládli jsme toho hodně, hlavně díky usměvavým dětičkám, přátelským rodičům a doprovodům.

Přijeďte mezi nás zase příště!

Nejste na to sami!

Prohlídněte si všechny fotky z letošního setkání

nozky

. . . podívejte se na setkání rodičů v předchozích letech

Rok 2017 - Medlov

Setkání bohaté na zážitky. Nejen že nás přijel navštívit pan Martin Zounar, ale i na sraz přijela natáčet Česká televize a hned ten den jsme se ocitli v hlavních Událostech na ČT1. Tento den jsme i křtili čerstvě vydanou knihu Básničky pro nespolušné nožičky.

Čtěte více

Rok 2016 - Zderaz

První z velkých srazů. Vše bylo naplánováno a zařízeno za neskutečně krátkou dobu s minimem finančních prostředků. Přesto jedna z nejlepších akcí. Nezapomeňte se podívat na video!

 

Čtěte více

Historie setkání

V předchozích letech jsme se setkávali nárazově, dle zájmu rodičů.
Podívejte se např. na fotogalerii z roku 2012 z penzionu Devítka, kde jsme byli dvakrát nebo na fotogalerii z roku 2014 z mateřského centra Balabenka.

Čtěte více
ndmp
Decathlon_Logo
Třeba z dřeva_logo
LOGO
pasta
MP_Modry_V
město libušín
hsc-logo2
KLADNO-Za-podpory-města
XBHx676Y