logo_se_sprejem

Co obnáší život s ortopedickou vadou? Jak se dne přistupuje k léčbě? Co nás čeká? Jak se žije dospívajícím či dospělým? Jak se staví moderní fyzioterapie ke konvenční léčbě? To vše a mnohem více v našem podcastu.

 Čekají vás rozhovory s hosty, kteří se této vadě věnují po profesní stránce, tak i rozhovory nabité emotivními příběhy těch, kterých se tato vývojová vada osobně dotýká. Podcastem vás laskavým slovem provede Kateřina Strejc a Stáňa Bašatová.

PODCAST moderatorka Katerina Strejc

Podcastem vás bude provázet především KATEŘINA, který je zároveň maminkou dvouletého čiperného klučíka, který se narodil s vrozenou vadou pes equinovarus. Přes složité začátky je Mareček úplně normální kluk, který běhá a skáče.

"Chtěla jsem přiblížit činnost organizace, ale i léčbu z jiného úhlu pohledu, než jaký ho obvykle rodiče dětí nebo i veřejnost zná" říká Katka o svém záměru natáčet podcast nejen pro rodiče.

Jako spolumoderátorku občas uslyšíte i STÁŇU, zakladatelku a ředitelku pacientské organizace Achilleus. Stáni dcera se narodila s vadou pes equinovarus už před 16 lety a toto onemocnění změnilo celý směr jejího života.

"Co jsem sama prožila, předávám dál. Hlavně chci, aby nikdo neopakoval chyby, které jsem udělala a děti měly ty nejlepší podmínky v léčbě, které dnes může moderní medicína nabídnout", vzpomíná na svoje začátky Stáňa.

PODCAST moderatorka Stana Basatova

 1. díl
Host: Stanislava Bašatová
ředitelka Achilleus z.s.

Moderuje: Kateřina Strejc

První díl nemůže začít jinak, než představením zakladatelky a ředitelky pacientské organizace Achilleus z.s. Stáni Bašatové.  Tentokrát otázky nesměřují obecně k léčbě golfové nohy v České republice, ale k cestě, která vedla Stáňu k založení organizace. Jak se dnes má její dcera, díky které vznikl Achilleus z.s.? Jak se daří organizaci po 15 letech?
Více....

Děkujeme Magenta Experience Center
za poskytnutí zázemí pro natáčení podcastu.